Ndërtim dhe Industri e rëndë


Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com1 - 50 prej 76 postimeve

Tirane 29-07-2022 edhe 25 ditë
Tirane 29-07-2022 edhe 25 ditë

Field Engineer Hilti Albania Sh.p.k

Inxhinier
Tirane 27-07-2022 edhe 23 ditë

Arkitekt/e X-Plan Studio Sh.P.K.

Arkitekt
Tirane 18-07-2022 edhe 14 ditë
Kazakistan 12-07-2022 edhe 8 ditë
Aksai 12-07-2022 edhe 8 ditë