Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

501-1000

Punë Aktive:

40

Sektori:

Privat

Themeluar:

1996


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

AGIKONS SH.P.K ka një angazhim të fortë për përsosmërinë dhe cilësinë më të lartë të ndërtimit dhe shërbimeve. Ne gjithmonë kërkojmë rritje dhe përmirësim në të gjitha projektet që ndërmarrim. Ne përpiqemi ta bëjmë këtë me vetë-mjaftueshmëri, produktivitet të lartë dhe një efikasitet të lartë. Ne vlerësojmë burimet tona njerëzore si një nga përparësitë dhe vlerat tona më të mëdha. Ne synojmë të bëhemi udhëheqës i industrisë në Ballkan dhe më gjerë. Për të arritur vizionin tonë, ne përpiqemi të mbështesim parimet tre-dimensionale: Përkushtimin, Disiplinën dhe Drejtimin.

Përvoja e AGIKONS SH.PK materializohet në mijëra shtëpi, dhjetëra hapësira tregtare, disa objekte arsimore dhe shëndetësore, dhjetëra kilometra tunele për rrugë dhe hidrocentrale, miliona metra kub gërmime toke dhe transport, qindra kilometra rrugë të të gjitha llojeve, dhjetëra parqe, qindra projekte arti urban, sheshe, bazenë, fasada arti, etj.


Fotografi


Punët aktive nga Agikons

Hostes Agikons

Hostess
Tirane, Shqipëri 23-07-2024 edhe 1 ditë
Tirane, Shqipëri 26-07-2024 edhe 4 ditë
Tirane, Shqipëri 26-07-2024 edhe 4 ditë
Tirane, Shqipëri 31-07-2024 edhe 9 ditë

Saldator Agikons

Saldator
Tirane, Shqipëri 31-07-2024 edhe 9 ditë
Tirane, Shqipëri 31-07-2024 edhe 9 ditë
Tirane, Shqipëri 31-07-2024 edhe 9 ditë
Tirane, Shqipëri 02-08-2024 edhe 11 ditë
Sarandë, Shqipëri 07-08-2024 edhe 16 ditë
Sarandë, Shqipëri 07-08-2024 edhe 16 ditë
Tirane, Shqipëri 09-08-2024 edhe 18 ditë
Tirane, Shqipëri 09-08-2024 edhe 18 ditë

Skulptor Agikons

Skulptor
Tirane, Shqipëri 09-08-2024 edhe 18 ditë
Tirane, Shqipëri 09-08-2024 edhe 18 ditë
Tirane, Shqipëri 09-08-2024 edhe 18 ditë
Tirane, Shqipëri 15-08-2024 edhe 24 ditë
Tirane, Shqipëri 15-08-2024 edhe 24 ditë