Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comNa kontaktoni

Na dërgoni email

Për çdo pyetje dhe paqartësi ju lutemi mos hezitoni të na shkruani e-mail, së cilit do t’i përgjigjemi brenda 24 orëve. (Vini re: Ndonjëherë mesazhi i email-it shënohet si spam, ndaj ju lutemi kontrolloni herë pas here kutinë e spam në e-mail-in tuaj në rastet kur nuk keni marrë ende përgjigje prej nesh edhe pse kanë kaluar 24 orë nga momenti që na keni shkruar.) Për të na dërguar email, ju lutemi plotësoni formën e mëposhtme, ose në adresë elektronike [email protected]

Na kontaktoni

Nëse dëshironi të na kontaktoni direkt, ju lutemi na telefononi në numrat e telefonit më poshtë. Orari 9 pd - 6 md 'e hënë – e premte'

Na ndiqni