Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2009


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tirane Durres, Km1, Qendra e Biznesit Pajtoni, Kati i 4.

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 44 500 992

Mobile: +355 69 429 2809


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

PAJTONI SHPK, është një shoqeri ndërtimi e cila është themeluar në janar 2009. Ne jemi ndërtues, investitor, sipërmarrës dhe zotërues të shumë pronave.

Ndërtimet tona karakterizohen nga efikasiteti dhe cilësia maksimale, në përputhje me KTZ, si edhe standartet e Bashkimit Europian. Punojmë me seriozitet një sërë projektesh për pasuri të patundshme të karaktereve të ndryshme.

Ndërtojmë rezidenca banimi, vilash, rezidenca pushimi dhe turistike, të cilat dallohen për standarte të larta. Ne jemi gjithmonë pranë jush me përkushtim, profesionalizëm dhe të gatshem për t’u përballur me çdo sfidë!