Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania ALSTEZO sh.a dhe ka nje eksperience 30 vjecare lidhur me distribucionin e pjeseve te kembimit dhe autoservisit. Aktualisht eshte e stabilizuar ne 2 ambiente: Fier dhe Tirane, si dhe ka ne perberje te saj 80 punonjes ne profile te ndryshme. Per me teper informacion me ne detaj mund te vizitoni faqen web : www.alstezo.com.al