Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comHistori Suksesi Kreu Dëshmi

Duke iu përgëzuar për punën e palodhur në ndihmë të punëkërkuesve dhe punëdhënësve, po ju rrëfej përvojën time të të kërkuarit punë me ju. Ashtu si shumica e studentëve që sapo diplomohen vihen në kërkim të një pune, duke dashur të mos isha pjesë e mitit që për të gjetur një punë duhet patjetër të kesh "një mik", unë zgjodha portalin Duapune.com si "mikun tim" në gjetjen e pozicionit të punës ku gjendem aktualisht. Llogarinë në portal e kisha hapur që kur isha studente. Me portalin jam njohur nëpërmjet marketingut që ju zhvilloni në median sociale, si dhe në diskutimet me studentë të tjerë, të cilët kishin llogari tek duapune.com. Fillimisht të dhenat që unë plotësoja në llogarinë time ishin të pakta dhe rifreskimi i tyre bëhej rrallë. Por, me ndryshimin e statusit nga "student" në të "diplomuar" ndryshoi edhe qasja ime ndaj portalit. Përveç përditësimit të të dhënave të mia, fillova ta vizitoja më shpesh portalin për të parë pozicionet e lira që përshtateshin me profesionin tim dhe vendndodhjen gjithashtu. Duapune.com ishte pranë meje në çdo moment duke më informuar me anë të email-it për pozicionet e ndryshme vakante. Një ditë teksa po kontrolloja për pozicione të lira pune, gjeta njoftimin e punësimit nga institucioni ku unë aktualisht punoj. Nuk ngurrova të bëja sërisht një përditësim të të dhënave në përshtatje me kërkesat e pozicionit, si dhe vendosa të aplikoja. Aplikimin tim të punës e dërgova menjëherë në adresën e burimeve njerëzore të institucionit, dhe sot jam e punësuar pranë tij. Duapune.com më kurseu kohën dhe energjinë që do më duhej të shpenzoja në qoftë se do shpërndaja CV time kudo në biznese të ndryshme në pritje të hapjes së ndonjë pozicioni vakant. Është shumë i thjeshtë dhe efikas në përdorim. Do ja sugjeroja përdorimin e tij të gjithë të sapo diplomuarve, atyre që janë në kërkim të një pune dhe atyre që po mendojnë të ndryshojnë punën. Duke iu falenderuar për ndihmën që me keni dhenë në gjetjen e punës, uroj që puna juaj të shpërblehet me sa më shumë histori suksesi. Punë të mbarë! Miklovana Doci FED invest, Lezha Branch

Ne kemi filluar bashkëpunimin tonë që nga shkurti i vitit 2016. Kemi shpallur vendet e lira përmes duapune.com dhe kjo na ka ndihmuar të kemi kandidatë të mirë që përmbushin pritshmëritë tona. Me të vërtetë vlerësojmë gadishmërinë e stafit, kjo ka një vlerë shumë të rëndësishme për ne. Selecta Customer Service

Kam përdorur Duapune.com për dy vitet e fundit, ndryshimi në këtë portal të punës është cilësia e njoftimeve. Duapune.com bën diferencën në treg duke qenë e vetmja e fokusuar tek shërbimi cilësor ndaj klientit në mënyrën më profesionale. Kam gjetur veten në pozicionin e punës dhe kam aplikuar nga portali duapune.com, vetëm pas disa ditësh u zgjodha për një intervistë pune. Intervista që kam zhvilluar ishte shumë komode dhe profesionale. Më pas u zgjodha për të punuar me kompaninë në të cilën jam aktualisht. Duapune.com ka një ekip shumë të përkushtuar, që ofron një shërbim të shkëlqyer të konsumatorëve, është zgjedhja e duhur për të dy punëdhënësit dhe punëkërkuesit, të cilët kërkojnë një përvojë të dobishme dhe me vlerë të shtuar. Faleminderit të jeni këtu për ne! Me respekt Adela Rista, EFA Solution

Sa i përket portalit duapune.com është një zgjidhje për këdo që kërkon një punë afatgjatë, për faktin se punët e ofruara janë vërtët cilësore dhe të organizuara mirë. Informacioni që ofrohet është shumë i saktë dhe mundësia për të aplikuar direkt. Pas aplikimit në një nga pozicionet e duapune.com, sot punoj në një kompani prestigjioze. E rekomandoj gjithmonë tek miqtë dhe kolegët, kur janë në kërkim të një pune. Uroj të vazhdoni në këto hapa. Gjithë të mirat, Klajdi Nallbani, KRKA, Novo Mesto

Kohët e fundit kemi filluar të bashkëpunojmë me portalin duapune.com. Ne kemi publikuar shpalljen tonë dhe që nga momenti i parë kemi filluar të marrim CV të kandidatëve. Stafi i Duapune.com ishte shumë i dobishëm. EPRD Office

Duapune.com është një portal i shkëlqyeshëm për punë; Ai siguron ndeshje përkatëse dhe të sakta sipas hapjeve të punës. Kërkimi i avancuar është një mjet jashtëzakonisht i dobishëm. Fillova të përdor Duapune.com.com disa vite më parë, gjatë përvojës sime e gjeta një portal të shkëlqyer ku vendoset një grup i madh pozicionesh pune, e lehtë për të kërkuar, gjetur, komunikuar dhe duke u përshtatur me kërkesat e kompanive të reja. Për më tepër, gjithmonë ofrohet ndihmë nga stafi. Si zakonisht kam kërkuar një pozicion pune që më përshtatet në profilin bankar, kur kam gjetur shpalljen e BKT-së, nuk hezitova të aplikoj dhe pas dy ditësh pata një takim me Ekipin HR të BKT-së. Prej gjashtë muajsh jam pjesë e ekipit të BKT në departamentin e Grupit të Operacioneve. Faleminderit duapune.com për sjelljen e konceptimit të kërkimit të punes në internet. Përshëndetje të përzemërta Megi Miço – BKT

Ne kishim një nevojë urgjente për të gjetur njerëz të kualifikuar për pozicione vakante në kompaninë tonë. Duke u nisur nga popullariteti dhe profesionalizmi që duapune.com ka në tregun e punës në Shqipëri dhe në rajon, ne vendosëm të publikonim pozicionin e lirë të punës në këtë portal. Suksesi dhe rezultati ishin të shkëlqyera, pasi që në javën e parë morëm një numër rekord aplikantësh të kualifikuar, prej të cilëve ne përzgjodhëm dhe punësuam kandidatët e duhur. Procesi ishte i thjeshtë, i lehtë dhe shumë profesional, njoftimi i punës u publikua në kohë reale në internet, u shpërnda në të gjitha rrjetet sociale të portalit duapune.com dhe ne morëm kandidatët e duhur. Tani jemi të sigurt në suksesin e bashkëpunimit me duapune.com ". Mirënjohje, nga S.I.M Company

Si një zhvillues i web-it, i freskët nga një eksperiencë pune jashtë vendit, unë përdora duapune.com për të regjistruar CV-në time dhe për të aplikuar për punë në seksionin e Web / Software Development. Një kompani programimi e quajtur RedMark gjeti CV time dhe më kontaktoi për të aplikuar për një pozicion të mirë që ata kishin në dispozicion. Faleminderit shumë duapune.com që më ndihmuat për të gjetur punën e përsosur! Stafi i duapune.com dëgjuan atë që donin dhe më dhanë këshilla fantastike. Brenda një dite të takimit tonë të parë, ata më vunë përpara për një intervistë. Gjatë gjithë procesit më ndihmuan, më thërritën për të parë se si shkonte secila fazë e intervistës. Brenda dy ditësh kam pasur një ofertë pune. Kjo është e gjitha deri në shërbimin e tyre profesional dhe të klasit të parë. Tani jam shumë i lumtur në rolin tim të ri të punës dhe ju falenderoj shumë. Unë do të ju rekomandoj gjithmonë. Faleminderit Duapune.com!

Për ne tek " COCA-COLA, procesi i rekrutimit është mjaft i rëndësishëm dhe shume herë aspak i lehtë për gjetjen e profesionistëve të duhur. Krahasuar në përvojën me aplikimet on line, duapune.com, bën diferencë në cilësinë dhe prezantimin e kandidatëve të saj.... tek duapune... "gjen Personin e duhur në Pozicionin e duhur". Bravo Stafit të duapune në orientimin dhe edukimin profesional në gjithë këto vite.

Unë jam Ilti Çela Specialist IT pranë Spitalit Amerikan në Tiranë. Si Çdo punëkërkues edhe unë kam patur periudhën time të vështirë për gjetjen e një vendi pune. Rastësisht nga të njohur dëgjova për faqen e internetit duapune.com ku u rregjistrova si punëkërkues dhe ndërtova CV time online. Çdo ditë njoftohesha me e-mail nga stafi i duapune.com për oferta të reja pune. Ajo që më tërhoqi dhe më dha shpresë te duapune.com ishte lehtësia dhe shpejtësia për tu informuar me të rejat më të fundit në tregun e punës si dhe aplikimi në kohë reale në këto vende të lira pune nëpërmjet duapune.com.Unë do të dëshomoj rastin tim rekord për punësim, të cilin e kam arritur vetëm nëpërmjet duapune.com. Kam aplikuar pranë kompanisë A.E.Distribution sh.p.k në orën 15:00 të datës 02.06.2010, në orën 15:15 kam marrë telefonatë

Ashtu si të gjitha kompanitë e tjera, kompania jonë duhej të punësonte staf të ri. Pas shumë marrëveshjeve nga burime të ndryshme për aplikantët të cilët nuk na ofruan cilësinë e duhur të kandidateve, ne zgjodhëm duapune.com si portali i vetëm profesional që na mundësoi shumë aplikantë dhe gjithashtu të punësonim kandidatët më të mirë për vendet vakante që kishim. Procesi i publikimit të punës ishte i thjeshtë dhe shumë profesional, na ndihmoi të krijonim përshkrime profesionale të punës për çdo njoftim pune. Për Ne është portali i parë profesional për të gjetur punonjësit e duhur. Nga Proton

DM Consulting Services me faqen e internetit për punësim duapune.com është një nga kompanitë më të besueshme që njoh dhe ia rekomandoj të gjithë miqve të mi. Gjëja e parë që bëra ishte regjistrimi i CV-së tek duapune.com.Çdo ditë njoftohesha me e-mail nga ekipi i duapune. com për pozicionet vakante të cilat i afroheshin profilit tim akademik dhe profesional.Më kujtohet shumë mirë atë mëngjes kur aplikova online në pozicionin e përgjegjësit të burimeve njerëzore dhe marketigut në kompaninë austriake REFIX Sh.p.k dhe nuk zgjati shumë, kur pas disa ditëve marr një telefonatë nga kompania, e cila më ftonte për një intervistë pune pranë zyrave të saj.Prej disa muajsh unë punoj pranë kësaj kompanie të huaj lider në tregun e prodhimit të materialeve të ndërtimit në Shqipëri. Unë dua të falenderoj