Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

8


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

E.M.E Ashensor Group është prodhuesi kryesor shqiptar i sistemeve të transportit siç janë ashensorët, shkallët lëvizëse dhe shëtitjet në lëvizje.

EME shet, instalon, mante dhe modernizon sistemet e transportit për pothuajse çdo lloj ndërtese në Shqipëri.

Kompania përdor në inxhinierinë më të fundit të teknologjisë, si dhe produkte të teknologjisë mekanike dhe mikroprocesore të dizajnuara dhe të testuara në mënyrë rigoroze për siguri, rehati, efikasitet dhe besueshmëri.


Punët aktive nga EME Ashensor Group

Kontabilist/e Durres EME Ashensor Group

Kontabël
Durres, Shqipëri 02-08-2024 edhe 11 ditë

Financiere Durres EME Ashensor Group

Financier
Durres, Shqipëri 14-08-2024 edhe 23 ditë

Shites Karburanti Durres EME Ashensor Group

Shitës
Durres, Shqipëri 14-08-2024 edhe 23 ditë

Sanitare Durres EME Ashensor Group

Punëtor Pastrimi
Durres, Shqipëri 14-08-2024 edhe 23 ditë