Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Themeluar:

2003


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada TR-DR, Km 0, Rruga "Pavarësia", 14, Tiranë

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355697999985


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Tregtim i aksesoreve dhe pjeseve te kembimit per automjete

Fotografi