Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

KRIJON sh.p.k. eshte nje shoqeri e krijuar ne vitin 2000, me qender ne Tirane. Ajo ushtron aktivitetin e saj ne fushen e pajisjeve, aparateve, reagenteve dhe materialeve te konsumit per laboratore te llojeve te ndryshme. Aktualisht Krijon sh.p.k. ushtron aktivitetin e vet ne fusha te tilla si Industria Ushqimore, Veterinaria, Mjedisi (kryesisht kontrolli i ujrave, ajrit, tokes), etj., duke ofruar ekspertizen e vet, produktet cilesore dhe sherbimin korrekt ne kohe. Shoqeria ka marre pjese ne pajisjen e disa laboratoreve te fabrikave te reja dhe ekzistuese ne sektore te ndryshem. Shoqeria ka vendosur marredhenie bashkepunimi me kompani Europiane dhe Amerikane, duke perfaqesuar disa prej tyre ne Shqiperi, si: VWR International (France), Sartorius, Memmert, WTW, Testo, MSA (Gjermani), Angelantoni, Velp, Kartell (Itali) EAS Envimet (Austri), etj.