Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

2


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Hometech themeluar ne dt 18.08.2023  me adrese  Autostrada Tiranë-Durrës, KM 2, rruga dytesore Mëzez-Kashar Tirane me aktivitet kryesor te import-eksportit te produkteve jo ushqimore te cfaredo lloji, ne vecanti te pajisjeve elektrike, elektronike, elektro-shtepiake. Tregtimin e ketyre produkteve me shumice dhe/ose pakice.


Punët aktive nga Home Tech sh.p.k

Agjent Shitje Home Tech sh.p.k

Agjent Shitje
Tirane, Shqipëri 06-08-2024 edhe 16 ditë