Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2016


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Në janar të 2016-ës u krijua kompania “Gema Distribution” nga ortakët: Maksim Musta & Genci Zerelli. Kompania jonë është një kompani distribucioni për tregun shqiptar. “Gema Distribution” ka si qëllim importin e produkteve specifike dhe shitjen e tyre në tregun shqiptar. “Gema Distribution” është themeluar në Janar të vitit 2016. Komapnia ka nisur me visionin dhe përkushtimin për të qënë një nga kompanitë më të mëdha të distribucionit në tregun Shqiptar.

Punët aktive nga Gema Distribution

Tirane, Shqipëri 11-12-2023 edhe 10 ditë