Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ATRONIX është një ofrues i Shërbimeve të Prodhimit Elektronik (EMS) në Shqipëri (Evropa Juglindore), që do të realizojë prodhimin e qarqeve elektronike dhe montimit të çipeve dhe komponentëve të tjerë në qarqet e integruara eletronike. Gama e shërbimeve që do të ofrohen është e gjerë.

 


Produkte dhe Shërbime

ATRONIX udhëhiqet nga një vizion i qartë për të ofruar shërbime cilësore të prodhimit elektronik (EMS) në rajonin e Ballkanit Perëndimor. Në zemër të këtij vizioni qëndron ngritja e një fabrike moderne të prodhimit elektronik.

Punët aktive nga Atronix

Tirane, Shqipëri 17-07-2024 edhe 1 ditë
Tirane, Shqipëri 24-07-2024 edhe 8 ditë