Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Albascan SHPK - Sisteme të Avancuara Sigurie 'Albascan SHPK lindi si rrjedhojë e nevojës së tregut për Sisteme të Specializuara në fushën e Sigurisë. Ndryshe nga drejtimi i tregut vendas për zgjidhje të shpejta momentale, ne synojmë të ofrojmë teknologjinë e fundit për zgjidhje efektive e afatgjata. Albascan SHPK është e Specializuar në: * Sisteme Survejimi * Sisteme Skanimi me Rreze X * Kontroll i Aksesit/Hyrjeve * Sisteme të Mbrojtjes Perimetrale * Barriera Mbrojtëse * Mbrojtja Anti Dron * Sisteme Zjarri dhe Alarmi * Kohëmatës dhe prezencë në punë * Menaxhimi i Rradhës * Sisteme Parkimi dhe GPS * Shërbime & Produkte IT'