Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

2000


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ProCredit Bank është një bankë tregtare e orientuar drejt zhvillimit. Ata ofrojmë shërbim cilësor për bizneset e vogla dhe te mesme si dhe për ata individë që zgjedhin të kursejnë me ta. Në veprimet e tyre, ata i përmbahen një numri të caktuar parimesh bazë: vlerësojnë transparencën në komunikimin me klientët, nuk promovojnë kredinë konsumatore, përpiqen të minimizojmë ndikimin negativ në mjedis dhe ofrojnë shërbime financiare të përshtatshme me situatën e klientëve të tyre si dhe të bazuara në një analize të përgjegjshme financiare.

Fokusi i tyre është ofrimi i shërbimit cilësor për sipërmarrjet e vogla dhe të mesme, sepse janë të bindur që këto biznese krijojnë numrin më të madh të vendeve të punës dhe u japin një kontribut thelbësor ekonomive në të cilat operojnë. Ata promovojmë kulturën e kursimit, duke ofruar shërbime të thjeshta depozituese për klientët dhe duke investuar burime të konsiderueshme në edukimin financiar, sepse besojnë që kursimi sjell qëndrueshmëri dhe siguri për familjet e zakonshme.


Video


Punët aktive nga ProCredit Bank