Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

1970


INFORMACIONE KONTAKTI

Qendra Tregtare PRESTIGE HOME, Autostrada Tirane-Durres, km. 12.

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 69 38 90 928


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

PRESTIGE GROUP eshte Grupi i cili prej vitesh sjell ne menyre te suksesshme produktet e luksit dhe marka nderkombetare ne tregun shqiptar. 

Me nje game te gjere te shumellojshme te brandeve si Pierre Cardin Home, Pierre Cardin Fashion, Cacharel, La Forchetta, CASAL, EcoLight dhe Vivida, ju paraqesim elegance ne arredim, cilesi ne produkte dhe risi ne treg. Ne ndodhemi prane jush, ne pikat tona ne Tirane tek Pallatet Delijorgji, ne TEG dhe ne PRESTIGE HOME Center. 


Video


Punët aktive nga PRESTIGE GROUP

Shites ne Showroom PRESTIGE GROUP

Shitës
Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 3 ditë