Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompani Ndertimi

Modeste filloi si një kontraktues i punimeve ndërtimore në vitin 1993. Gjatë viteve, kompania ka ndërmarrë shumë projekte sfiduese dhe ka akumuluar njohuri dhe eksperiencë në ndërtimin e objekteve, menaxhimit të projekteve dhe ndërtimit të punimeve inxhinierike të një shkalle të lartë vështirësie.