Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Nacionale Korçë – Kapshticë, km 6, Plase, Albania -Adresa e primare

Korce, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 69 20 55 580


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Mjalte Morava është themeluar në vitin 1993 , por zanafillën e saj e gjejmë dhe më herët. Jemi kompania me e madhe ne Shqiperi ne fushen e Bletarise, prodhim, grumbullim dhe paketim te mjaltit natyral. Eksportojme ne USA, Zvicer, Singapor,Kine, Kosove,etj. Eksportet zene afersisht 40% te shitjeve ne total. Kemi disa lloje mjalti si: Geshtenje, Terfili, Shumelulesh, Akacie, Trumze e eger, Kocimare, etj. Prej 10 vjetesh jemi te certifikuar me sistemet ISO: 22000 dhe HACCP. Keto certifikata provojne kushtet higjeno sanitare dhe kualitetin e produktit. Kemi investuar ne laborator me pajisjet me moderne te kohes ku bejme analiza autokontrolli te mjaltit qe paketojme (HMF, Diastase, Polenet dhe ngjyren e mjaltit, pH etj.) Prezentë në çdo dyqan, supermarket, restorant apo hotel në Shqipëri dhe Kosovë. Kapaciteti prodhues dhe paketues i një standarti të lartë ofron hapesira të reja jo vetëm brenda rajonit por edhe më gjerë.

Produkte dhe Shërbime

Mjalte dhe nenproduktet te bletes.

Çertifikime

ISO: 22000-2005 (TÜV Austria) dhe HACCP