Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1997


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

KEAD eshte nje kompani e cila ushtron aktivitetin e saj qe nga viti 1993, ne fushen e shperndarjes me shumice te veglave te punes si dhe aksesoret e ndryshem qe lidhen me to duke u bere keshtu lider ne fushen e saj. Zhvillimi i vazhdueshem i kompanise si dhe objektivat jane bazuar gjithmone ne keto faktor:

  • Kerkim I vazhdueshem i produkteve dhe teknologjive me te reja
  • Vazhdimisht ne zgjerim te games se produkteve per ti ofruar klienteve cilesine maksimale
  • Transport te shpejte per tju gjendur klienteve ne cdo moment prane ne cdo cep te Shqiperise

Kead ofron produkte si: Vegla mekanike, Vegla ndërtimi, Vegla dekorimi, Vegla matëse, Vegla Bashkuese, Vegla makine dhe Aksesorë, Makina sharre, Vegla dore elektrike dhe me bateri, Vegla ajri dhe aksesorë, Saldatrice, Aksesorë veglash, Veshje pune të sigurta, Materiale bashkuese etj.

Fotografi


Anëtar i

Dhoma e Tregtise dhe Industrise