Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

3


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ju – Ar Plast Sh.P.K i ka fillimet e saj tregtare që prej vitit 1995, me pikënisje në qytetin e Tiranës.
Veprimtaria e saj prodhuese nis në vitin 2014 nën emrin ” Ju – Ar Plast ” si një biznes i vogël familjar. Shumë shpejt falë një angazhimi serioz në vitin 2016 arriti të zgjeronte biznesin me një shumëllojshmëri te gjerë produktesh për ambalazhimin plastik duke garantuar cilësi dhe cmime konkuruese në treg.
Serioziteti, profesionalizmi dhe korrektësia në punë solli që sot të renditen si një ndër kompanitë më të mëdha në Shqipëri, për aktivitetin prodhues dhe tregtues kryesisht të qeseve plastike biodegraduese.
Eksperienca e fituar gjatë këtyre viteve, teknologjitë e reja dhe të avancuara të futura në treg kanë bërë të mundur që Ju – Ar Plast Sh.P.K të plotësoj kërkesat e konsumatorëve të tregut vendas dhe jashtë saj.


Punët aktive nga Ju-Ar Plast Sh.p.k

Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 7 ditë

Kontrollor/e Cilesie Ju-Ar Plast Sh.p.k

Kimist
Tirane, Shqipëri 05-08-2024 edhe 21 ditë

Grafik Dizajner Ju-Ar Plast Sh.p.k

Dizajner
Tirane, Shqipëri 09-08-2024 edhe 25 ditë