Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2010


INFORMACIONE KONTAKTI

Kashar

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0693637215


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

EGEMA SHPK eshte distributori edhe importuesi i produkteve ushqimore te firmes ETI (me nje histori prodhimi qe daton qe ne vitin 1961). Firma ETI eshte nje nga firmat me te medha turke ne sektorin e produkteve ushqimore. Kjo firme ka nje larmishmeri produktesh ushqimire ndaj eshte e preferuar nga te gjithe grupmoshat, vecanerisht nga femijet e vegjel dhe bebet. Me nje eksperience prej me shume se 50 vitesh ne treg, ajo tashme ka nje shtrirje te gjere jo vetem ne tregun europian por edhe pertej kufijeve te tij.


Produkte dhe Shërbime

Brands: ETI. Kamila chocolate. Peros. Salmanli Sherbime: Marketing. Distribucion. Menaxhim. Shperndarje.

Punët aktive nga EGEMA