Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Al Steel Construction 01 shpk

AL-Steel Construction shpk operon në tregun shqiptar prej disa vitesh ne fushen e konstruksioneve metalike. Ne punojmë për të siguruar kënaqësinë absolute të klientëve dhe jemi të specializuar në ofrimin e zgjidhjeve të plota duke përfshirë konsultimin, projektimin dhe fabrikimin e produkteve prej çeliku me cilësi të lartë. Çertifikimi nga sistemi ndërkombëtar i cilësisë ISO 9001: 2015 na ndihmon të mbajmë cilësinë tonë çdo herë. Çdo linjë prodhimi është e monitoruar nga specialistë të fushë për të arritur përtej qëllimit të projekteve.


Punët aktive nga Al Steel Construction 01 shpk

Inxhinier Zbatimi ne Ndertim Al Steel Construction 01 shpk

Inxhinier Ndërtimi
Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 7 ditë