Media

Media

Atdheu që pret... Dritan Mezini, CEO i duapune, flet për Exclusive në Top Channel

Në një intervistë për Exclusive në Top Channel, Dritan Mezini, CEO i duapune.com, ndau njohuritë dhe përvojat e tij rreth rikthimit për të punuar në atdhe. Intervista hodhi dritë mbi rrugëtimin e tij, sfidat me të cilat u përball dhe vizionin që ai ka për të kontribuar në vendin e tij.

Për te parë intervistën e plotë klikoni KËTU

fsddsdf.JPG