Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

3


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Shoqeria “XHAKONTA” sh.a. eshte themeluar me 11 Prill 2000. Eshte shoqeri anonime me dy ortake me 50%. Ajo ka maredhenie tregtare me kompani ne shtete te ndryshme si Bullgaria, Maqedonia, Turqia, Greqia, Gjermania, Serbia, Cekia, Kosova dhe Italia. Veprimtaria e ortakeve te kesaj shoqeria ka filluar qe ne fund te vitit 1991, pas rrezimit te komunizmit dhe fillimit te sistemit te ekonomise se tregut te lire. Fillimisht u operua ne importin e metaleve te zeza si profile, tuba, llamarina etj. Me tej aktiviteti i zgjerua duke bere pjese te saj dhe importin e elektrodave, karbitit te kalciumit etj. Firma vazhdoi me pas me importin e pjeseve te kembimit dhe makinerive ne fushen e trasportit automobilistik, detar dhe hekurudhor.

Punët aktive nga XHAKONTA SHA

Durres, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë
Durres, Shqipëri 30-07-2024 edhe 9 ditë