Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

1993


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tiranë-Durrës, km.10 Kashar, Tiranë 1001, Albania

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 69 2092 327

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Trimed është në tregun shqiptar që prej vitit 1993. Në vitin 2008 kompania nisi bashkëpunimin me M&D, një kompani e specializuar në logjistikë dhe shpërndarje. Ne jemi të përkushtuar që t’i ofrojmë partnerëve tanë një zgjedhje One-Stop-Solution në tregun shqiptar përmes profesionalizmit dhe eksperiencës e sidomos duke përmbushur shërbimet e mëposhtme:

  • Procedurat e Importit
  • Aktivitetet rregullatore
  • Zgjidhjet logjistike
  • Të dhëna mbi tregun dhe shitjet
  • Procedurat e tenderave
  • Aktivitetet e marketingut
  • Magazinimi
  • Mbulimi i të gjithë territorit me shpërndarje


Trimed përfaqëson një mënyrë të sigurtë për të sjellë në tregun shqiptar barna të sigurta, cilësore dhe efikase me akses te drejtpërdrejtë tek pacienti. Menaxhimi i Trimed përfshin njëkohësisht ekspertizën lokale dhe ndërkombëtare në marketingun, shpërndarjen dhe gjurmimin e barnave. Trimed është i dedikuar në “vendosjen e standarteve ” për produktet farmaceutike dhe në të njëjtën kohë në sigurinë e pacientëve në tregun shqiptar.


Punët aktive nga Trimed Shpk

Shofer Trimed Shpk

Shofer
Tirane, Shqipëri 19-07-2024 edhe 4 ditë