Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

2019


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Star Albania, pjese e grupit multinacional STAR7, eshte e fokusuar ne disa linja biznesi, nder te cilat redaktimi teknik, dizajni industrial dhe lokalizimi. Me kliente luksi, sikurse jane Ferrari, Maseratti, Apple, Star Albania mbulon nje sere sherbimesh ne hartimin e dokumentacionit teknik mekanik, mekatronik, elektrik dhe perkthimin e tij per shume tregje boterore.

Me zyra ne qender te Tiranes, Star Albania ofron mundesi punesimi dhe rritje profesionale per te rinjte e apasionuar pas sektorit automobilistik.


Punët aktive nga STAR ALBANIA SHPK

Data Entry STAR ALBANIA SHPK

Data entry
Tirane, Shqipëri 12-08-2024 edhe 21 ditë