Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat

Themeluar:

2014


INFORMACIONE KONTAKTI

Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Spenfin Finanziaria SPA branch Albania è una società che è presente nel mercato albanese da oltre 9 anni (ex: Edotta shpk) nei servizi informatici,  finanziari, bancari e assicurativi.


Produkte dhe Shërbime

Zhvillim software web & mobile

Punët aktive nga SPEFIN FINANZIARIA S.P.A.

Back Office SPEFIN FINANZIARIA S.P.A.

Back Office
Tirane, Shqipëri 16-07-2024 mbaron sot

Full Stack Developer SPEFIN FINANZIARIA S.P.A.

Menaxher Zhvillimi
Tirane, Shqipëri 23-07-2024 edhe 7 ditë