Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Blv. Bajram Curri

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

SENKA sh.p.k. ka filluar aktivitetin në vitin 1994 si një biznes brenda familjes dhe pergjatë kesaj periudhe 24 vjecare kemi punuar me nje përkushtim të vazhdueshëm ndaj vlerave tona, te cilat kane ne thelb sigurine, cilësine, etiken, integritetin.
Shoqëria jonë ka përmbyllur me sukses kontrata të natyrave të ndryshme, duke u përqendruar në fushën e ndërtimit dhe të infrastrukturës. Targeti i shoqërisë sonë është ekselenca operacionale e punës kundrejt klientit, fitimi i besimit dhe përgjegjësia sociale, ekonomike dhe ambientaliste.

Punët aktive nga Senka Shpk

Topograf Senka Shpk

Topograf
Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 18 ditë