Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

RS CONSTRUCTION & ENGINEERING është një kompani e themeluar rishtazi, e fokusuar kryesisht në zhvillimin, menaxhimin, projektimin dhe zbatimin e projekteve private dhe publike në industrinë e ndërtimit. E orientuar nga vizioni i drejtuesve të saj me përvojë dhe menaxherëve të linjës, kompania synon të ofrojë mundësitë më të mira të punësimit.


Punët aktive nga RS CONSTRUCTION & ENGINEERING

Inxhinier Zbatimi RS CONSTRUCTION & ENGINEERING

Inxhinier Ndërtimi
Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 7 ditë

Inxhinier Zbatimi Vlore RS CONSTRUCTION & ENGINEERING

Inxhinier Ndërtimi
Vlore, Shqipëri 22-07-2024 edhe 7 ditë