Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Nela Pastry & Bakery shpk me aktivitet:Furre buke, Pasticeri, prodhime brumi, etj b) Bar kafe c) Import – eksport, tregtim me pakice dhe shumice te artikujve industriale, ushqimore, etj 
Adresa: Rr. Kasem Shima 16
1051 Kashar (Tirana), Albania
Email: [email protected]