Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

MATILPRO SHPK është themeluar në Tiranë, Shqipëri në vitin 2019. Kompania është e specializuar për prodhimin e produkteve për fëmijë, si jastëkë, veshje, çarçafë, batanije, jastëkë për gratë shtatzëna dhe gjithçka që lidhet me prodhimin dhe shitjen e produkteve për fëmijë në tekstile dhe jo.
Karakteristikat kryesore të kompanisë sonë janë: cilësia e lartë, korrektësia dhe çmimet konkurruese. Qëllimi ynë është i thjeshtë, të shërbejmë dhe të ndihmojmë markat e pavarura të modës, kompanitë e mëdha të shitjes me pakicë si dhe shitësit e tregtisë elektronike në prodhimin e produkteve të tyre. Ne fokusohemi te klientët që kërkojnë një partner prodhimi të besueshëm dhe të përballueshëm. Fokusi ynë kryesor është të ofrojmë një prodhim në shkallë të gjerë për eksportet e rregullta javore dhe mujore për klientët kryesorë.
Matilpro ka një fuqi punëtore prej 90 punonjësish dhe fokusi ynë është të rritemi më shumë, synojmë të rrisim ndjeshëm kapacitetet prodhuese, të bëjmë investime të konsiderueshme në fushën e makinerive dhe impianteve të prodhimit, të realizojmë produkte më të komplikuara dhe ti prezantojmë në tregjet e vendeve evropiane si dhe në të gjitha vendet e botës. 


Produkte dhe Shërbime

Ne trajtojmë të gjitha hapat në zinxhirin tuaj të furnizimit, duke u bërë pika juaj e vetme për të gjitha gjërat e modës. Mbi të gjitha përkushtimi ynë ndaj kënaqësisë së klientit tonë na shtyn të kujdesemi për çdo projekt në mënyrë unike dhe si një partneritet ku cilësia takohet me përsosmërinë. Ne jemi të vendosur t'i ofrojmë çdo klienti një strategji unike, e cila është e duhura për ta, duke ditur se një madhësi që i përshtatet të gjitha zgjidhjeve rrallë funksionon. Ne fokusohemi në këtë fleksibilitet në të gjitha hapat e zinxhirit tonë të furnizimit, duke kombinuar çdo tendencë të re të modës me idetë tuaja krijuese, ne jemi të sigurt se do të ofrojmë zgjidhjen ideale për të qenë linja juaj e modës. Ne jemi të sigurt që do të kemi konceptin e duhur edhe për ju! Ne punojmë me palët e interesuara në mbarë botën për të ruajtur një ndërtim të përsosur të prerjes, sepse jemi të vendosur të optimizojmë mostrat tona të prera sipas anatomisë gjeografike të përdoruesve përfundimtarë.