Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Dr-Tr Km 6 Fllake , Durres

Durres, Shqipëri

Tel: 00355 52 264403

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kappa Oil sha themeluar në vitin 1992 me seli në Autostradën Dr-Tr Km 6 (Fllakë, Durrës), operon në fushën e vajrave lubrifikantë, filtrave, graso, bateri, tapete automjetesh dhe aksesorëve të ndryshëm.