Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

2000


INFORMACIONE KONTAKTI

Deborah Milano, Autostrada Tirane-Durres,Km1,prane Vodafonit&Spitalit Salus

Tirane, Shqipëri

Tel: 0672010720

Mobile: 0672010720


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

IRIS COSMETIC sh.pk has been in the market since 2000 and continues to be the leader in the Albanian market. IRIS COSMETIC is the leading distributor for a large number of well-known brands in Europe ranging from cosmetics, personal care products to household hygiene, professional hair and body products, professional hair salon equipment, and so on. Having a wide and diverse range of brands and products requires increasingly high flexibility, ability to continually change, flexible organization, investment in human resources, and brand development. Our goal is to generate sustainable business growth and create added value for our business partners and brands in our portfolio. Our customers are all well-known and convenient market participants, ranging from large channels, local retail channels, wholesale stores, independent local merchants, specialized sales channels. Therefore, IRIS COSMETIC is a select partner that meets the needs of our business partners with the optimum blend of product, service, flexibility and local knowledge. With a team of passionate professional experts we offer comprehensive and comprehensive solutions for sales, logistics services, marketing and brand management within our portfolio. In our business and operations we are led by Vision, Mission, Principles and Values.

Anëtar i

Dhomes se tregetise

Produkte dhe Shërbime

Produkte Kozmetike, Parfumeri dhe Produkte per kujdesin vetjak.

Çertifikime

QUALITY

Punët aktive nga IRIS COSMETIC

Brand Manager IRIS COSMETIC

Menaxher
Tirane, Shqipëri 30-05-2024 edhe 7 ditë