Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Qendra e Biznesit "Karl Topia " kati i dyte (prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi, Tirane)

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0694418090


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Instituti Profesional ATC i themeluar më 5 shtator 2012 ka një mision; Të përgatisë profesionistë në nivelet më të larta, të cilët të jenë të aftë për tregun e punës, vendas dhe atë të huaj. Stafi i kualifikuar, programet dhe sistemi ynë i mësimdhënies ngjason me sistemin dual gjerman, pasi teoria kombinohet më së miri me praktikën në laboratorët tanë modern, si edhe me praktikën profesionale intensive pranë kompanive partnere. I kushtojmë rëndësi të madhe cilësisë së shërbimeve që ofrojmë si dhe mbështesim fort të gjithë kursantët tanë për t’i punësuar brenda dhe jashtë vendit, nëpërmjet zyrës tonë të punësimit. Mjediset tona gjenden në qendër të Tiranës, disponojmë dymbëdhjetë laboratorë praktike, katër klasa teorie, një bar për konkurse dhe aktivitete, ambjente pritjeje dhe administrative.

Punët aktive nga Instituti Profesional ATC

Koordinatore në Sekretari Instituti Profesional ATC

Sekretar
Tirane, Shqipëri 27-06-2024 edhe 4 ditë

Financiere Instituti Profesional ATC

Financier
Tirane, Shqipëri 16-07-2024 edhe 23 ditë

Asistente Ekzekutive Instituti Profesional ATC

Asistent Ekzekutiv
Tirane, Shqipëri 18-07-2024 edhe 25 ditë