Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat

Themeluar:

2005


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Fashion Group është grupi i parë i shitjeve me pakicë. U themelua në vitin 2005 dhe synonte të rimodelonte tregun shqiptar të shitjeve me pakicë i cili gjithashtu prezantoi risitë e marrëveshjeve franchise. Fashion Group ka prezantuar markat më të suksesshme në botë duke themeluar një standard të ri të shërbimit ndaj konsumatorit dhe tregëtisë. Qëllimi i Fashion Group është të furnizojë tregun shqiptar me produkte alternative cilësore dhe ka rezultuar i suksesshëm me zgjerimin e portofolit të markave që menaxhohen në dy qendrat më të mëdha tregtare në vend, TEG dhe QTU.

Fashion Group është ambicioz dhe është duke planifikuar zhvillime, rritje dhe pasurim të tregut me veshje të modës së fundit dhe marka për konsumatorët shqiptar, të cilat do të shtojnë vlerë në tregun shqiptar me cilësi, produkte moderne dhe mbi të gjitha me çmime të përballueshme. Fashion Group gjthmonë është në kërkim për të propozuar marka të reja veshjesh në Shqipëri. Markat dhe çmimet janë zgjedhur në mënyrë specifike që t’i përshtaten nevojave të tregut. Së fundmi me mbi 10 marka kryesore: Cortefiel, Springfield, Geox, Parfois, Women'Secret, Goldenpoint, Okaidi, Mango, Prenatal, dhe Carpisa, aktiviteti i Fashion Group zhvillohet në 20 dyqane.


Punët aktive nga Fashion Group Albania

Shofer Fashion Group Albania

Shofer
Tirane, Shqipëri 24-07-2024 edhe 2 ditë

Shitëse, Geox QTU Fashion Group Albania

Shitës
Tirane, Shqipëri 15-08-2024 edhe 24 ditë

Shitëse, Mango QTU Fashion Group Albania

Shitës
Tirane, Shqipëri 25-07-2024 edhe 3 ditë