Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

2003


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Shoqeria "Evokhni" shpk, ushtron aktivitetin e saj prej rreth 30 vjetesh ne fushen e importit dhe shitjes se produkteve te mishit, qumeshtit dhe produkteve te tjera ushqimore


Punët aktive nga EVOKHNI SHPK

Shofer EVOKHNI SHPK

Shofer
Tirane, Shqipëri 06-10-2023 edhe 3 ditë
Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 13 ditë