Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat

Themeluar:

1991


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Eurocol shpk është një kompani shqiptare ndërtimi dhe zhvillimi që është themeluar më 1 Mars 1991. Në pronësi dhe manaxhim tërësisht shqiptar, ne jemi rritur falë pasionit dhe përkushtimit duke u shndërruar në një nga ofruesit e shërbimeve të ndërtimit më cilësor dhe të besuar në tregun lokal. Prej më shumë se 25 vitesh konsiderohemi ndër kompanitë më serioze, të strukturuara dhe të qëndrueshme në vend. Eksperienca e gjatë në ndërtim, përkushtimi dhe vëmendja maksimale në çdo detaj, bëjnë të mundur që produktet Eurocol të kthehen në pararojë për industrinë e ndërtimit. Kjo traditë përsosmërie dhe shërbimi i jashtëzakonshëm ndaj klientit, u jep produkteve tona vlerë në rritje me kalimin e kohës, duke bërë çdo investim të suksesshëm për këdo që beson tek Eurocol. Portofoli ynë ravijëzon projekte të të gjitha përmasave, niveleve të kompleksitetit dhe funksioneve, nga rinovime të ndërlikuara interierë,deri në ndërtimet më komplekse në vend.

Per Kontakt: 

Cel +355689019537

Whatsapp: +355689019537

Email: [email protected]

www.eurocol.com.al

www.parklife.al

 


Produkte dhe Shërbime

Eurocol eshte investitor dhe ndertues, perqendruar ne projekte rezidenciale. Disa nga projektet me te rendesishme jane: 1- Rezidenca Bogdani - rruga e Kavajes ne Tirane 2- Rezidenca Budi - rruga e Elbasanit ne Tirane 3- Fshati turistrik Eurocol - Golem 4- White Rocks Resort - Fshat turistike, Drimadhe, Dhermi 5- Parku Olimpik i Tiranes 6- Zyrat e Federates Shqiptare te Futbollit 7- Ndertim dhe rikonstruksion i Pazarit, Parkut dhe Kulles se teatrit ne qytetin e Korces 8- Rezidenca Park Life - liqeni artificial, Tirane 9- Vet Hospital Tirane 10- Rezidenca Garden Side - rruga Faik Konica, Tirane 11- Qendra Biznesit Eurocol - Rr. Murat Toptani, Tirane ETJ,,,

Video