Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2007


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga e Durresit, ish Uzina Tirana, Kulla nr. 4, Tirane

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0674046849


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

"ARB - SECURITY" nëpërmjet shërbimeve të saj u jep siguri maksimale për jetën, pronën, objektin dhe aktivitetin klientëve të saj në të gjithë territorin e Republikës së Shqipërisë. "ARB - SECURITY" është kompania më e mirë sot në tregun Shqiptar. "ARB - SECURITY" do të mbetet lider në këtë treg duke ofruar shërbim profesional të nderthurur me teknologjinë më të fundit si një nga zgjedhjet më të besuara në fushën e ruajtjes dhe sigurisë në Shqipëri.


Punët aktive nga ARB SECURITY

Shef/e Finance ARB SECURITY

Financier
Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë