Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 Autoservis me adrese  Rruga " Don Bosko" kerkon Xhenerik ose Ndihmes Xhenerik me eksperience pune me profiilin si me poshte:Detyrat

  • Pergjegjes per Montimin, eleminimin e defekteve gjate monitorimit, mirmbajtjen ,riparimin e makinave se bashku me komponentet e tyre si dhe pajisjeve mekanike te makinerive.
  • Kontrollon dhe kujdeset per te gjitha pajisjet e sistemit elektrik, mekanik,hidraulik.
  • Garanton funksionimin e makinerive, duke realizuar kontrolle periodike te automjeteve.

Kualifikimet

  • Te kete aftesi e mira komunikuese.
  • Te kete aftesi ne te punuarit ne grup.

Shënime


Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre në : 0686022888

Autoservis

Autoservis

Adresa: Rruga " Don Bosko"

0686022888

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".