Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Tirane, Shqipëri 03-02-2022 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitjesh Ex-Van
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

POSTI: Van Seller (Agjent shitjesh)        
Paga bazë neto: 40,000 lek

Përshkrim i përgjithshëm i Rolit:
Agjenti shitjeve është  personi qe kryen te gjithe procesin e shitjes tek klienti ne zonen qe mbulon duke përdorur me eficiencë njohuritë për produkte.

Detyrat

• Kryen procesin e shitjes dhe vizitave tek klientët, sipas grafikut te paracaktuar.
• Kryen se bashku me manaxherin rajonal procesin e listimit të klientëve të rinj në zonën përkatëse
• Kontrollom në mënyrë periodike inventarin fizik, datë skadencat, cmimet e produkteve ne raft dhe raporton me bazë mujore.
• Kryen rakordimin e të gjithë klientëve debitore në bashkëpunim me menaxherin rajonal.
• Kryen procesin e kthimit të mallit tek klientet që ka në përgjegjësi.
• Monitorimin e konkurrencës në zonën e tij.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në e tyre me email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".






KORAL FRUIT shpk

Kompania Koral Fruit -DERBY PLUS e vendosur në pjesën kryesore të zonës së Re Industriale të Tiranës me një hapësirë të madhe teritoriale dhe me impiante prodhuese krejtësisht sipas rekomandimeve më moderne të kohës, përfaqëson modelin me serioz të investimeve të mëdha në Shqipëri dhe më gjerë. Shoqeria u themelua në shtator të vitit 2004 si një fabrikë e re për industrinë ushqimore “Për prodhimin e lëngjeve freskuese”. Linja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tiranë - Durrës, KM 7, Fabrika Derbit, 1016
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 69 20 55103

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë