Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83866

Teknolog Ushqimor Berat

Berat , Shqipëri 14-12-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kimist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

14-12-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Ezeni shpk e cila merret me prodhimin e produkteve te bulmetit eshte ne kerkim te nje Teknolog Ushqimor.


Detyrat

 • Pergatit teste (prova/sample) qe duhen per te bere analizat.
 • Kryen testimet e produkteve ne te tre fazat, lende e pare, produkt gjate prodhimit dhe produkt i gatshem.
 • Zbaton te gjitha procedurat e shkruara te laboratorit per cdo proces.
 • Kryen kontrolle ditore te cilesise se produkteve.
 • Kryen analiza fiziko-kimike, organolepike dhe baktereologjike te produkteve.
 • Miremban pastertine, rregullin dhe furnizimet me lende te para per laboratorin dhe pasjisjet e laboratorit ne menyre qe te mos demtohen dhe te jene gjithmone gati per te kryer testin e radhes.
 • Regjistron rezultatin e cdo analize dhe ploteson dokumentacionin perkates per secilen nga ato.

 


Kualifikimet

 • Diplomë si Kimist Ushqimore, Mikrobiologji, Kimi ose fusha të tjera të ngjashme.
 • Preferohen 1-3 vjet eksperiencë në prodhim dhe ose laborator në industrinë ushqimore.
 • Të aftë në Microsoft Word, Excel, Duhet të ketë aftësi të mira komunikuese verbale dhe të shkruara.
 • Kërkohen aftësi të mira matematikore dhe statistikore.
 • Duhet të jetë i/e saktë, i saktë dhe i/e organizuar mirë.
 • Vëmendje ndaj detajeve.
 • Duhet të jetë në gjendje të performojë në një mjedis kërkues dhe me ritme të shpejta.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Pozicionet sa me siper jane ne adresen kryesore te kompanise , ne Samatice , Rruga midis Beratit dhe Fierit. Transporti perfshire .

Ju lutem dergoni Cv-ne tuaj ne adresen : [email protected]   

Tel : 00 355 4 450 0750

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
"ERZENI" SHPK

"ERZENI" SHPK


INFORMACIONE KONTAKTI