Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74189

Teknik Ndricimi/Elektricist

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Elektricist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

NJOFTIM PUNE

Profili I Kompanise: Top Channel është një televizion privat që transmeton lajme dhe programe të tjera televizive gjatë 24 orëve.

Top Channel i filloi transmetimet për here të pare me date 20 Dhjetor 2001. Sot, Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Që në fillim të transmetimeve të tij, Top Channel dalloi për saktësinë e lajmeve të orës së fundit dhe lidhjeve të drejtperdrejta të ngjarjeve më të rendësishme të vendit, si dhe zgjeroi shumë shpejt gamën e programeve te te gjitha zhanreve, per te gjitha grupe moshat. Top Channel është pjesë e Top Media Group ku bëjnë pjesë dhe Top Albania Radio, Top Gold Radio, My Music Radio, Gazeta Shqip Online, një pjesë e platformës Digitalb, Top News dhe VGA Studio.

Departmenti: Teknik                                                                                                                                                                                                         

Vendodhja: Kodër Mëzez, Kashar Tiranë                                                                                                                                                   

Pozicioni:  Teknik Ndricimi


Detyrat

Aplikuesit duhet të plotesojnë keto kritere:

  • Të ketë perfunduar arsimin e mesëm profesional në profilin “Teknik/Operator Ndriçimi” ose të ketë ndjekur kurse trajnimi profesionale për ketë profil.
  • Të ketë eksperiencë pune në këtë fushë.
  • Të jetë i komunikueshëm dhe i gatshëm të punojë në grup.

 

 


Kualifikimet

  • Preferohen kandidatë të cilët kanë eksperiencë pune në studio televizive.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar  ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni CV-ne ne adresen elektronike: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Top Channel

Faqja zyrtare e televizionit Top Channel. Kontakt: [email protected]