Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81930

Teknik Mirembajtjeje

Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Mirëmbajtës Godine

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

13-10-2023

---

---


Përshkrimi

Emerald Mall& Residence, adresa e re e blerjeve dhe argetimit ne Tirane. Qendra moderne qe i bashkon te gjithe.

Pozicioni i punes: Teknik mirembajtjeje me profil elektricisti
Qellimi i pozicionit te punes: Pergjegjes per mirembajtjen e pajisjeve dhe riparimin e defekteve gjate turnit te punes. 

 

 


Detyrat

  • Monitorimi i gjendjes se pajisjeve ne menyre qe te sigurohet funksionaliteti i duhur i saj ;
  • Garantimi i perdorimit te sigurise se pajisjeve sipas standardeve dhe kerkesave te sigurise;
  • Percaktimi i pajisjeve te nevojshme (materiale, vegla, etj.)
  • Kontrollimi i kushteve te pajisjeve sipas listave te kontrollit ditor dhe afatgjate;
  • Instalimi dhe monitorimi i makinerive  elektrike / pajisjeve, riparimi / raportimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen [email protected] ose  kontaktojne ne numrin : +355 68 203 0984

Adresa: Rruga 5 Maji ,Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".EMERALD Mall and Residence

EMERALD Mall and Residence