Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74119

Teknik Imazherie

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Imazherist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

---

---


Përshkrimi

Grafi Dentare E-Ray Yzberisht kërkon të punësojë; Teknik Imazherie (të liçensuar), me kohë të plotë.


Detyrat

  • Grafi te vogla dentare
  • Grafi Panorameks

Kualifikimet

  • Teknik Imazherie i licensuar
  • Preferohen kandidatët me eksperiencë dhe që duan një punë afatgjatë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
  • Kushte pune shume te mira.
  • Paga e kenaqshme dhe në rritje të vazhdueshme në varesi te performances në punë.
  • Kerkohen punonjes me qellime pune afatgjata.
  • Kontrata e punes sipas legjislacionit shqiptar.

Të interesuarët të dërgojnë CV me foto në adresën e email ose direkt në Whatsapp në një nga numrat e telefonit të mëposhtëm.

Email: [email protected]  & [email protected]

Cel: 0685107070

Cel: 0693033003

Jeni të mirëpritur!

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".City Dental Clinic

Jemi një klinikë elitë në Shqipëri për të ofruar shërbime të një cilësie të lartë në fushën e dentistrisë, estetikës dentare, kirurgjisë orale dhe maksilo-faciale, implantologjisë së avancuar, estetikës faciale dhe ortodoncisë.

 [email protected]


INFORMACIONE KONTAKTI