Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 62109 Teknik HVAC

Teknik
Tirane, Shqipëri 09-02-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Teknik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

TEKNIK HVAC
Pranё zyrёs sё kompanisё shpallet vakant 1 vend pune, pozicion full time.

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore:

 • Instalim shërbim dhe kontroll i produkteve, sistemeve apo impianteve të ndryshme HVAC.
 • Evidentim i defekteve gjatë shërbimeve dhe ndërhyrje për riparimin e menjëhershëm.
 • Verifikim dhe ekzekutim i projekteve zbatuese.
 • Ekzekutim i programit të mirëmbajtjes dhe shërbimit në pajisje.
 • Ndjekje e procedurave të përcaktuara dhe plotësimi dokumentacionit teknik.

Kualifikimet

Aftësitë dhe kualifikimet:

 • Diploma e Shkollës së Mesme Profesionale, dega Elektrike, Hidroteknike, ose trajnim professional i certifikuar për Teknik Elektrik, Hidroteknik apo i ngjashëm
 • Minimum 2 vjet eksperiencë në instalime dhe mirembajtjen e sistemeve HVAC.
 • Njohuri për zgjedhjet e ndryshme në këto sisteme.
 • Aftësi për të diagnostifikuar me saktësi e shpejtësi defektet dhe riparimin e tyre në kohë.
 • Aftësi leximi dhe kuptimi i manualeve teknike të produkteve 
 • Njohja e rregullave të sigurimit Teknik.
 • Aftesi të punës individuale dhe në grup.
 • Komunikues i mirë dhe dëgjues i vëmendshëm.
 • Njohja dhe përdorimi në nivelin bazë të kompjuterit dhe paketës Microsoft Office.
 • Preferohet të zotëroje aftësi në drejtimin e mjetit dhe patentë të kategorisë B.
 • Kompania ofron trajnim dhe zhvillim të brendshëm professional, duke u integruar dhe përditesuar me të rejat teknologjike të kohës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatёt duhet tё dёrgojnё CV duke specifikuar pozicionin ne subjekt ne emailin: [email protected]
Vetёm kandidatёt e pёrzgjedhur do tё kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Teoren Sh.p.k

Teoren shpk është konsoliduar si kompani në 5 janar 2005,sot është një ndër kompanitë më me reputacion në industrinë ku operon. Me mbi 160 punonjës, 6 Showroome të shtrira midis Tiranës dhe Durrsit, me një sipërfaqe totale prej 7.900 m2 , 46 marka ekskluzive dhe mbi 490.000 familje që na kanë besuar dhe besojnë në produktet dhe shërbimet tona. Distribucioni Teoren i dedikuar për B2B mbulon në shpërndarjen 100% të territorit shqipta...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë