Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72725

Suport Logjistike

Tirane, Shqipëri 21-12-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-12-2022

---

---


Përshkrimi

Kerkohet Kandidat per nje aktivitet suporti logjistike.
Aktiviteti konsiston ne nje startup per kompanine ne Itali.

Gjithashtu ofrohet trajnim per muajin e pare (I paguar) dhe me pas puna zhvillohet ne smartworking.


Detyrat

Puna konsiston ne:

  • Vleresimin, krijimin e dhe optimizimin e ruteve te driver,
  • Te monitoroj mbarevajtjen e dorezimeve dhe te dergoj notifikime te klientet fundor per dorezimin.

Kualifikimet

  • Kandidati duhet te zoteroje Italishte te mire
  • Disponibiliteti orarit deri ne oren 21-22 dhe ne fundjave dhe eshte i gateshem te bej ore extra.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e emailit : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Techision Shpk

Techision është një kompani teknologjie në zhvillimit të softuerit, Devops dhe Implementimeve të Sigurise,  me dy departamente kryesore, R&D që punon në zgjidhjet bazë dixhitale të zhvilluara në shtëpi dhe 
Departamentin e Zhvillimit të Biznesit dhe Dixhitalizimit që punon në projekte specifike, personalizuara, që zgjasin nga 4 deri në 9 muaj.

Gjithashtu ofron realizimin ne co-sourcing te aktivteteve administrative, operacionale, 
logjistike me nie staf te specializuar dhe me eksperience ne sektoret retail, operator logjistike, e-media, sherbime, prodhimi dhe ndertim. 
Keto aktivitete suportohen nga ekspertiza e kompanise ne platformat dixhitale, 
ne staqet teknologjike me kompetitive ne treg si dhe nga nje grup ekspertesh ne ekonomi, 
ne teknologjine e infomracionit dhe ne dixhitalizimin e proceseve te biznesit.