Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78158

Specialiste Finance

Tirane, Shqipëri 31-05-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

31-05-2023

---

---


Përshkrimi

Lori Caffe kerkone te zgjeroje stafin e saj ne pozicionin e Specialiste Finance.


Detyrat

 • Menaxhon dhe kontrollon operacionet financiare;
 • Menaxhon dhe koordinon  të gjitha aktivitetet me palët e treta lidhur me çështjet financiare të kompanisë;
 • Menaxhon dhe kontrollon çështjet administrative të kompanisë të lidhura me logjistikën, rregjistrimin e faturave dhe magazinën qëndrore.
 • Kryen inventarin në magazinë.
 • Përgatit raport furnitorësh (raport javor) dhe raport likujditetesh (raport ditor).
 • Përgatit raport në lidhje me shitjet / arkën.
 • Përgjegjëse për regjistrimet në sistemin të faturave të blerjes dhe shitjes.
 • Përgjegjëse për regjistrimet e veprimeve të Bankës dhe Arkës në sistemin financiar.
 • Kryen rakordimet me klientë dhe furnitorë.
 • Kontrolln gjendjen e magazinës (fatura blerje/ transferime).

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta.
 • Mbi 2 vite eksperiencë pune të ngjashme (preferohet në industrinë e distribucionit).
 • Aftësi të mira organzitave dhe negociuese.
 • Njohuri shumë të mira të programeve financiare (preferohet Alpha)
 • Njohuri të mira të përdorimit të paketës office.
 • Të jetë e gatshëme për të punuar jashtë orarit, nëse do të jetë e nevojshme.
 • Të bashkëpunojë me stafin për të gjitha detyrat.
 • Të jetë etike në marrëdhënie me kolegët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv tek [email protected] dhe nr kontakti 0682020210


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
VALTELINA sh.p.k

Loricaffè u krijua ne vitin 1995, me objektiv te qarte; pasurimin e tregut shqiptar me aromen e vertete te kafese ekspres italiane. Hapat e pare nisen me nje pjekese te thjeshte, por pak kohe pas krijimit te saj, u vertetuan vlerat e verteta, cka beri qe dhe objektivi per te kapur majat ne tregun shqiptar por edhe me gjere, te kthehej ne realitet. Sot, Loricaffè eshte prodhuesi me i madh, me produktet e shumellojshme te kafese me cilesore ne vend. Marredhenia e hapur me klientet eshte receta e suksesit, e cila e ka kthyer Loricaffè ne nje lider te tregut. Pasioni per kafene eshte motoja jone dhe kete, kemi arritur ta perhapim kudo, ne bare, zyra e shtepi. Shija e mrekullueshme e mishelave tona nuk njeh limite sepse produktet permiresohen ne cdo kohe duke u bazuar ne plotesimin e kerkesave dhe kenaqesive te konsumatorit. Ndertimi i nje rrjeti te drejteperdrejte dhe korrekt te shperndarjes, jane kolonat ne te cilat mbeshtetet aftesia e kompanise per te qene fluide ne nje treg qe ka njohur vetem rritje.


INFORMACIONE KONTAKTI