Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-09-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-09-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk, një ndër shoqërite lider në fushën e importit dhe distribucionit ne Shqiperi per shkak te zgjerimit te aktivitetit, shpall vakant pozicionin: "Specialist Operacionesh".

Detyrat

 • Kontrolli dhe monitorimi i proçeseve ditore sipas Iso 9001;
 • Kontrolli i stokut të magazinave në Shqipëri dhe monitorimi i stokut të produkteve në Web On-line;
 • Evidentimi dhe përpilimi i proçes verbaleve për produktet e dëmtuara dhe skaduara në magazinë;
 • Vizita për monitorimin e proçeseve nëse kryhen brenda standarteve në Magazinën Fier & Sarandë;
 • Kontrolle ditore të sistemimeve të magazinimit (Automa&Bilanc);
 • Kontrolle ditore të proçesit të pullosjes dhe stikerimit në magazinë;
 • Kryerjen dhe raportimin e inventarëve ditore për magazinë Tiranë dhe Magazinën Mapo;
 • Inventarizimi i produkteve në Rajon.

Kualifikimet

 • Të ketë perfunduar Arsimin e Lartë për menaxhim;
 • Të ketë mbi 3 vite eksperiencë të mëparshme pune, avantazh eksperienca në industrinë FMCG;
 • Të ketë deshmi për drejtimin e automjeteve;
 • Të ketë njohuri shumë të mira për përdorimin e Paketës Ms.Office;
 • Të ketë aftesi shumë të mira komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e Aplikimit: Personat e interesuar, mund të dërgojnë Cv në adresën: [email protected]

 Ne subjekt te e-mailit te vendoset pozicioni i punes per te cilin aplikohet.

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen nga kompania!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Eurolab Internacional Grup

EUROLAB është themeluar si nje kompani tregtare private e organizuar si Shoqëri me Përgjegjësi të Kufizuar (shpk). Aktivitetin e saj tregtar e ka filluar në vitin 1995,  si një ndër kompanitë e para të importit dhe distribucionit në Shqipëri. Si rezultat i përpjekjeve që filluan me modesti 25 vjet më parë, por që u fuqizuan ndër v...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë