Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 19-10-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing Dixhital
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Toscana AgroVital kërkon të punësojë Specialist Marketingu Digital

Vendndodhja : Hotel/Restorant Vila Toscana, Rrugës për në Ndroq, km 12.

 

Detyrat

 • Menaxhon dhe mirëmban rrjetet sociale të Shoqerisë
 • Realizon me profesionalizëm editimin e Fotove & Videove të kerkuara
 • Krijon dhe ndjek kalendarin e postimeve ne rrjetet sociale te eventeve te ndryshme sipas udhezimeve.
 • Kryen studime të tregut për të gjetur menyra te reja dhe sa me kreative per shfaqjen e reklamave apo eventeve te ndryshme te shoqerise.
 • Sugjeron ide dhe taktika te reja kreative ne baze te analizave dhe nevojave te shoqerise.
 • Identifikon tendencat e marketingut dixhital per optimizimin dhe rritjen e vizibilitetit dhe performances se shoqerise.
 • Zhvillon plane mbeshtetese per te gjitha eventet.
 • Mendon në mënyrë kreative për të nxjerrë ide dhe koncepte të reja.

Kualifikimet

 • Te ketë mbaruar Arsimin e larte (perben avatazh profili Marketing, Designer);
 • Preferohet te kete njohuri mbi menaxhimin e web online edhe te programeve graphic designe.
 • Te njohë mire paketen e Microsoft Office;
 • Te ketë eksperience pune ne profile te ngjashme;
 • Te jete i/e shkathet,kreativ;
 • Te kete aftesi te mira analitike dhe komunikuese.
 • Te jete person energjik, pergjegjes dhe me iniciative.
 • Aftësi të mira organizative dhe punë në grup;
 • Njohuri të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

*Kushte te mira pune

*Transporti i garantura nga kompania
*Page e kenaqshme

Te gjithe te interesuarit te dergojne kerkesen e tyre ne adresen e Email : [email protected]
Telefoni: 067 405 5501.
Mirepresim cdo kandidat qe ploteson kriteret e mesiperme!

 

 

 

Zita Shpk

Zita shpk eshte nje kompani qe ofron konsulence dhe sherbime te te gjitha llojeve si: financiare, fiskale, ligjore, menaxhim i aseteve dhe procedurave lidhur me to,konsulenca te ndryshme lidhur me fushen e marketingut, sherbime IT, sherbime security, per cdo lloj shoqerish, te huaja apo vendase, si dhe ushtrimi i cdo lloj aktiviteti tjeter qe do te kerkohet nga klientela e tregu. 

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Janos Hunyadi, ndertesa nr.34, kati perdhe
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".