Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75891

Specialist Logjistike

Tirane, Shqipëri 14-04-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Transporti

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-04-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania e Transportit Trans-Logistic Company Shpk shpall pozicionin vakant ne Departamentin e Imp&Exp per: Specialist Logjistike 


Kualifikimet

Kandidati i suksesshëm duhet të ketë kualifikimet e mëposhtme:

  • Diplomë Universitare.
  • Të ketë eksperiencë pune në këtë fushë minimum 3 VITE +.
  • Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi,Të jetë bindës.
  • Aftësi shumë të mira organizative /komunikimi /supervizimi /analizimi dhe manaxhimi.
  • Të jetë pjestar i mire grupi.
  • Preferohet të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës  Angleze ,Italiane  
  • Njohuri shumë të mira të paketës MS Office (Vecanërisht, Word, Excel, Outlook).
  • Te kene experience ne fushen e Transportit & Logistikes,Duke qene se profili i kompanise dhe pozicioni kerkuar eshte TRANSPORTI MALLRAVE.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
  • Kushtet e punes jane teper komode,
  • Paga  baze e kenaqshme 

Te interesuarit mund te aplikojne nepermjet duapune.com ose te dergojne CV ne formatin EUROPIAN tek adresa email te kompanise :

[email protected]

[email protected]

Ose te kontaktojne ne nr e tel : 00355682012315


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Trans-Logistic Company

Trans-Logistic Transport Company Ltd is a company dealing with international transport and established in January 2016, Company offers a wide range of transport services import & export goods from all countries / ports . For normal & reefer containers & trucks from / of Europe, Balkans, Asia, America, Turkey, Canada ... etc. Trans-Logistic services, it's permanent commitment.

Company offers services import and export of the goods A part from consolidation, we offer full scope of services & including
Logistics Spedition
Shipping Agency
Customs Broker

Staff (office employees)
Trans-Logistics Company is organized in 5 Departments and have a professional staff of 15 specialized employees. The staff is experienced and characterized by honesty and credibility & properly qualified


INFORMACIONE KONTAKTI