Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-07-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
40000 ALL
Data e përfundimit
20-07-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
100

Përshkrimi

Kerkohet te punesojme nje Punonjese me detyre: PROCESIM TE DHENASH
Kompania HTT-High Tech Tests shpk
www.htt-al.com

Detyrat

-Proceson, kontrollon dhe raporton inspektimet e Matësave Elektrik dhe Transformatorëve të Rrymës të Tensionit të Ulët, në mënyrë kompetente dhe të sigurt sipas standardeve, formave dhe procedurave të aplikuara nga kompania.
-Analizon, regjistron dhe raporton tek Përgjegjësi problemet e identifikuara gjatë aktiviteteve të inspektimit.
-Proceson dhe kontrollon Raportet e Inspektimit të operatorëve të inspektimit si dhe kontrollon evidencat e këtyre inspektimeve (foto, video, etj.).
-Përgjegjës për kryerjen e Back-up të Evidencave (fotot, video) të inspektimit të kryera nga Operatorët e Inspektimit nën përgjegjësinë e tij/saj.
-Raporton tek Përgjegjësi gabimet e bëra nga operatorët e inspektimit gjatë inspektimeve dhe plotësimit të raporteve të inspektimit.
-Regjistron dhe mirëmban dokumentacionin dhe të gjitha evidencat e Shërbimit të Inspektimit sipas kontratës së lidhur ndërmjet Kompanisë dhe Klientit.

Kualifikimet

  • Edukimi:
  • Edukim Universitar (Diplomë Universiteti/Masteri) në Inxhinieri: Elektrike, Informatike, Matematike dhe Informatike, Gjeo-Informatike, ose çdo fushë Inxhinierike, ose çdo Diplomë Universiteti/Masteri në Informatik;
  • Ekonomik Informatike ose Teknologji Informacioni dhe Komunikimi – TIK; etj
    Kërkesa:
  • Njohuri të Paketës Microsoft Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV, me foto, dokumenta qe lidhen me Edukimin, Certifikata qualifikimi dhe Referenca te punesimeve te meprashme, nese ka.
KOMUNIKIMI
email; [email protected]
Whatsup 0684003700 ( vetem msg, jo call)


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


HTT-High Tech Tests

HTT is a people-oriented company; putting great value on personal and business relationships.

Their people are their valued asset; providing quality and vitality of their services.

As a renowned leader among the power sectors, we continue expand our service offerings to cater to their current and future clientele.

Their consulting staff is made up of experienced professionals with diverse educationa...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë